Zula Altın Satın Al | Uygun Fiyatlar ile Yükle - Ucuz Epin WhatsApp Destek

Zula

 / 

Altın

Ürünler

Açıklama

Nasıl Kullanırım

6

Yorumlar ( 6 )

Zula altın al bu oyunda daha güçlü olmak için oldukça önemli bir birimdir. Bilindiği üzere oyun içerisinde altınlar, oyun içi satın alımlarda kullanılmakta olup bu bakımdan oldukça önemlidir. 2015 tarihinde oyun dünyasına tanıtılmış olan bu oyun; ülkemizin ilk devasa online FPS oyunu olarak bilinmektedir. Pek çok haritası, sahip olduğu oyun içerikleri ile birçok kişinin dikkatini çekmektedir.

Oyun içerisinde mücadeleler de oldukça canlı olup her oyuncu bunda daha başarılı olabilmeyi ister. Bunun için de oyun içi market devreye girer. Size sunduğumuz Zula ZA satın al hizmeti bunu yapmanıza yardımcı olur. Böylece birbirinden farklı oyun içi içerikleri satın alabilir, böylece verimli bir şekilde oynamaya başlayabilirsiniz.

Zula Altın Yükle

Bahsettiğimiz gibi Zula içerisine altınlar bir oyun içi para birimi olup, oyun içi satın alımlarda kullanılmaktadır. Böylece ekipmanlar, setler ya da silahlar satın alınabilir. Tüm bunlar daha güçlü bir karaktere sahip olabilmek için oldukça önemlidir. Ayrıca özel destelere ve kasalara sahip olmak da mümkündür.

Her Zula oyuncusunu alakadar eden Zula Pass günlük görevler, haftalık sözleşmeler ve sezonluk başarımlardan elde edilen yıldızlar seviye atladıkça ödül almayı da mümkün hale getirmektedir. Pass sistemi her sezon yenilenmekte; böylece daha farklı kasa, materyal, karakterler ve daha pek çok şey sunmaktadır. Zula altın yükle de kolay bir şekilde sitemiz üzerinden yapılabilmektedir. Satın alımlar ardından sadece beklemeniz yeterli olup, hizmet en kısa sürede size verilmektedir.

Her oyuncunun almak isteyeceği altın miktarı farklılık gösterebileceği için Epin.net de bunları birbirinden farklı seçenekler halinde sunmaktadır. Tümüne tek tek bakabilir, aralarından kendiniz için en uygun olanlarına kolay ve hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Zula Altın Fiyatları

Zula altın fiyatları bunları satın almadan önce ilgilenen herkesi ilgilendirir. Ancak bu fiyatlar kaç altın aldığınıza göre farlılık gösterir. Epin.net tarafından genel anlamda size sunulan seçenekler aşağıda olduğu gibidir:

 • Zula 3000 altın: 23.37 TL
 • Zula 5858 altın: 44.05 TL
 • Zula 16.250 altın: 116.86 TL
 • Zula 34.000 altın: 233.71 TL
 • Zula 70.000 altın: 467.43 TL
 • Zula 150.000 altın: 934.86 TL

Bununla birlikte sitemizin Zula altın satın al fiyatları zaman zaman değişebilmektedir. Tümünü düzenli olarak kontrol ederek kendinizi güncel tutmanız mümkündür. Ancak sitemiz bunları size her zaman en uygun fiyatlar ile sunmaktadır. Her Zula oyuncusu da bunlardan hızlı ve kolay bir şekilde yararlanabilmektedir.

Zula Za Satın Al

Zula ZA satın al nasıl olur? Bu işlemler platformumuz üzerinden oldukça kolay bir şekilde yapılabilmektedir. Epin.net herkes tarafından kolay bir şekilde kullanılabilmesi için özel şekilde tasarlanmıştır. Alımlar için sıra sıra şu adımları takip etmeniz yeterlidir:

 • İlk olarak size sunduğumuz farklı altın paketlerine göz atın.
 • Fiyatlarını inceleyip aralarından hangisinin size uygun olduğunu inceleyin.
 • Son olarak ödeme işlemlerini tamamlayın.

Bu gibi adımları tamamladıktan sonra sadece beklemeniz yeterlidir.

Zula Altın Satın Al

Zula günümüzde pek çok oyuncu tarafından oynanan, oldukça sevilen bir oyundur. Her ne kadar eğlenmek istense de kazanmak, daha fazla başarılı olmak her oyuncu tarafından talep edilir. Bunun için güzel oynamak kadar güzel ekipmanlara, silahlara sahip olmak da önemlidir. Oyunun içerisinde yer alan market bu kapsamda oldukça güzel seçenekler sunar.

Ne var ki bunları kullanmak için altınlara sahip olmak gerekir. Platformumuz burada devreye girerek Zula altın satın al yapmanıza imkan tanımaktadır. Bunları hemen kullanarak oyun içerisinde istediğiniz eşyaları almanız mümkündür.

En Ucuz Zula Altın

Sitemiz üzerinden en ucuz Zula altın almadan önce hangi eşyaları almak istediğinize karar vermek önerilmektedir. Böylece farklı seçenekler arasından, kendiniz için en uygun olanları daha iyi bulabilir; bunun sonucunda da daha başarılı bir şekilde oynayabilirsiniz.

Zula Mobile Altın Hilesi

Zula altın hilesi her ne kadar sık sık aransa da oyun içerisinde hile kullanımı kolay bir şekilde fark edilebilmektedir. Bundan sonra da banlanma da dahil, alınabilecek cezalar vardır. Bu bakımdan söz konusu olumsuzlar olmaması için oyuncular her zaman dikkatli olmalıdır.

Zula mobile altın hilesi ile tehlikeye girmek yerine platformumuz, en uygun fiyatlar ile altın satın almanıza imkan vermektedir.

Zula Altın Nasıl Yüklenir?

1- www.zulaoyun.com adresine girin.

2- Kullanıcı adı ve şifre ile giriş yapıyoruz.

3- Üst menüde yer alan “Altın Yükle” kısmından “Epin yükle” seçeneğine tıklıyoruz.

4- Teslim edilen epin kodu ve şifreyi boşluklara girerek, yükleme işlemini tamamlıyoruz.

*Zaman zaman oyun içerisinde düzenlenen kampanyalar sadece oyun ile ilgilidir. Kampanyalar ile elde edeceğiniz ödüller sitemizi kapsamamaktadır.

avatar
 • Hızlı Teslimat

  7 gün 24 saat alış ve satış işlemleriniz anında gerçekleştirilir.

 • Güvenli Alışveriş

  3D ve SSL güvencesiyle dilediğiniz ödeme yöntemini kullanabilirsiniz.

 • Uygun Fiyat

  İndirimli ve en uygun fiyatlarla alışverişin keyfini sizde çıkarın.

 • Müşteri Memnuniyeti

  Müşterilerimize kaliteli hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyoruz.