Hakkımızda | Türkiye'nin Oyuncu Alışveriş Platformu | Epin WhatsApp Destek

Hakkımızda

HAKKIMIZDA


Çevrimiçi oyunlar ve uygulamalar için e-pin kodlarının, üyelik paketlerinin ve hediye kartlarının satışının yapıldığı çevrimiçi bir dijital kod satış platformudur. Kullanıcıların en hızlı, en güvenilir ve en uygun fiyatlarla tüm oyun platformları için krediler, puanlar, abonelikler, üyelikler, oyun süreleri ve daha fazlasını dijital oyun kartları veya dijital ürün kodları aracılığıyla satın almasına olanak sağlayan Epin.Net, Türkiye ve globaldaki tüm kullanıcılarına en iyi şekilde hizmet sunmak için günden güne gelişmeye ve gelişen teknolojilere ayak uydurmaya devam etmektedir.


Sahip olduğu geniş ürün yelpazesi sayesinde tüm kullanıcılarının ihtiyaç duydukları dijital oyun veya ürün kodlarına kolayca ulaşmalarını ve sahip olduğu farklı ödeme seçenekleri sayesinde güvenle ve kesintisiz satın almalarını sağlayan platform, kullanımı kolay, sade, basit arayüzü sayesinde tüm oyunculara ve müşterilerine benzersiz bir alışveriş deneyimi sunmaktadır.


Doğrudan ödeme seçeneklerine ek olarak kullanıcıların kendilerine ait kullanıcı hesaplarına bakiye yüklemelerine de olanak sağlayan sistemimiz sayesinde bir kez sisteme yükleme yaptıktan sonra, bakiyeniz ile istediğiniz her zaman tekrar ödeme yapmaya gerek kalmadan alışverişlerinizi hızlıca tamamlayabilirsiniz.


Dijital kodları kullanıcılarına en hızlı ve en iyi fiyat garantisi ile sunmaya özen gösteren Epin.Net, bu noktada birçok popüler oyun, uygulama ve yazılım üreticisi ile sözleşmeli olarak doğrudan çalışmakta olup yetkili satıcısı olmaya hak kazanmıştır. Bu sayede kullanıcılar, dijital kodlarını çok daha hızlı ve piyasadan çok daha uygun fiyatlara satın alabilmektedirler.


Hem satın alma hem de satın alma sonrasında verdiği destekle müşteri memnuniyeti odaklı olarak çalışan platformumuz, dönem dönem kullanıcılarına sunduğu indirim ve kampanyalar ile de fark yaratmaktadır.


Epin.Net hakkında daha fazla bilgi almak için sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.


Misyonumuz


Kullanıcıların ihtiyaç duydukları veya ihtiyaç duyabilecekleri tüm dijital içerik kodlarını tek bir noktadan, uygun fiyatlarla, hızlı ve kolayca satın almalarına olanak sağlamak. Sunduğumuz hizmetlerin ve ayrıcalıkların her aşamasında kalitemizi günden güne artırarak hem müşterilerimiz hem de çalışanlarımızın hayatlarına değer katmak.


Vizyonumuz


Faaliyet gösterdiği sektörde dünyanın önde gelen firmaları arasında yer alan, teknolojik gelişmelere ve yeniliklere ayak uyduran, müşterilerinin isteklerini ve beklentilerini karşılayacak hizmetler sunan, müşteri memnuniyetini günden güne artıran, topluma, ülkesine ve müşterilerine değer katan global bir firma olmak.


Ünvan: Depin Digital LTD

SLBT No: 1582

Vergi Dairesi ve Numarası: Gazimağusa Vergi Dairesi / 292-012-508

Adres: Serbest Liman Bölge PK:1570 Gazimağusa / KKTC

 • Hızlı Teslimat

  7 gün 24 saat alış ve satış işlemleriniz anında gerçekleştirilir.

 • Güvenli Alışveriş

  3D ve SSL güvencesiyle dilediğiniz ödeme yöntemini kullanabilirsiniz.

 • Uygun Fiyat

  İndirimli ve en uygun fiyatlarla alışverişin keyfini sizde çıkarın.

 • Müşteri Memnuniyeti

  Müşterilerimize kaliteli hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyoruz.