Razer Gold Satın Al - Ucuz Yükle - Uygun Fiyatlar WhatsApp Destek

Razer Gold / TL

Ürünler

Açıklama

Nasıl Kullanırım

6

Yorumlar ( 6 )

Razer Gold 5 TL

Var

0.16

0.16

DETAY
Razer Gold 10 TL

Var

0.32

0.32

DETAY
Razer Gold 15 TL

Var

0.49

0.49

DETAY
Razer Gold 25 TL

Var

0.81

0.81

DETAY
Razer Gold 50 TL

Var

1.62

1.62

DETAY
Razer Gold 100 TL

Var

3.24

3.23

DETAY
Razer Gold 250 TL

Var

8.11

8.08

DETAY
Razer Gold 500 TL

Var

16.22

16.16

DETAY

Razer Gold Satın Al

Razer Gold satın al, PUBG, Fortnite, Genshin Impact, Xbox Game Pass, Mobile Legends, Exxen, Roblox, Zula, Valorant oyununda efsaneleşmek amaçlı kullanılan bir oyun parasıdır. Oyun içi ekipman ve karakterlere sahip olarak diğer oyuncuları alt etmek amaçlı kullanılan Razer Gold oyunun kendi sanal parası olup bu parayla birden fazla ekipmana erişim de daha kolay hale gelmektedir.

Razer Gold aynı zamanda tüm dünyadaki oyunculara uygun çok avantajlı bir birleşik sanal kredilerden birisidir. Razer Gold kullanarak oyunlar ya da oyun içi satın alınabilir ögeler satın alarak daha avantajlı satın alımlar yapılabilir. Aynı zamana da alışverişlerde de Razer Silver ve özel oyun indirimi ödülleri de kazanılabilir.

Razer Gold Yükle

Birden fazla oyunda oyun içi ekipman ve karakterleri alabilmek için kullanılan Razer Gold yükle sayesinde diğer oyunculardan daha üstün hale gelirsiniz. Oyunları keyifli kılan Razer Gold kredi kartı, Razer Gold hediye kartı, havale, EFT ya da mobil ödeme gibi ödeme yöntemleriyle Razer cüzdanınıza yükleme yapılabilir.

Razer Gold oyun dünyasında popüler hale gelen bir ödeme seçeneğidir. Oyun içi satın alımlarını daha kolay hale getiren bir dijital para birimi olarak karşımıza çıkmaktadır. Razer Gold kullanılarak her zaman daha çeşitli oyun içi ürünler, eşyalar ve hatta oyun abonelikleri satın alma imkanı sunmaktadır. Bunun yanı sıra Razer Gold'un en büyük avantajlarından birisi de hızlı ve güvenli ödeme işlemleridir.

Razer Gold Fiyatları

PUBG, Fortnite, Genshin Impact, Xbox Game Pass, Mobile Legends, Exxen, Roblox, Zula, Valorant gibi birden fazla oyunda daha iyi bir karaktere sahip olmak ve oyuncular arası rekabette de daha üstün gelebilmek amaçlı kullanılmaktadır. Oyunda daha iyi bir gelişim çizgisi göstermek için alabileceğiniz Razer Gold fiyatları şu şekildedir;

 • Razer Gold 5 TL: 4,91 TL
 • Razer Gold 10 TL: 9,82 TL
 • Razer Gold 15 TL: 14,92 TL
 • Razer Gold 25 TL: 24,55 TL
 • Razer Gold 50 TL: 49,09 TL
 • Razer Gold 100 TL: 98,17 TL
 • Razer Gold 250 TL: 245,44 TL
 • Razer Gold 500 TL: 490,88 TL

Razer Gold al sayesinde oyun içindeki tüm ekipmanlara daha kolay bir şekilde erişebilir oyundaki karakterleri açarak seviyenizi daha hızlı arttırabilirsiniz. Birden fazla oyuncuya özel olarak çıkarılan bu oyun içi para normal ödeme sistemlerinden daha güvenilirdir.

Razer Gold EP Satın Al Nasıl Olur?

Razer Gold satın al nasıl olur? Valorant, PUBG, Metin 2 ve benzeri birden fazla oyunda Razer Gold almak için ilk olarak almak istediğiniz paketi seçiniz daha sonra Razer Gold yükle diyerek ödeme işlemine geçiniz. Bunun yanı sıra izlemeniz gereken adımlar şu şekildedir; 

 • İlk olarak https://gold.razer.com/ internet adresinden üye girişinizi yapınız.
 • "Gold" sekmesinde bulunan "RELOAD" butonuna tıklayınız.
 • Ödeme yöntemleri içinde "Razer Gold hediye kartı butonuna basınız.

Sitemizden almış olduğunuz Razer Gold kodunu ilk kısma giriniz ve işlem tamam. Kodun ikinci kısmı da bir seri numarasıdır ve yükleme yapmak için hiçbir zaman gerekli değildir.

Yukarda bulunan adımları tamamladıktan sonra da bekleme adımına geçiniz. Kısa süren bir bekleyişin ardından artık Razer Gold’un sunduğu imkanlardan yararlanabilirsiniz.

Razer Gold Güvenilir Satın Al

Razer Gold satın almak isteyenler güvenilir Razer Gold almanın yollarını arıyor. Birbirinden fazla imkan sunan Razer Gold sistemi oyun içindeki birden fazla imkana en kolay şekilde erişmenize yardımcı olmaktadır.

Razer Gold, oyuncular için birden fazla avantaj sunan bir ödeme seçeneğidir. İlk önce Razer Gold ile yapacağınız ödemeler kısmında ekstra ücretler veya dönüşüm kayıpları olmamaktadır. Belirli oyunlarda bonuslar ya da indirim seçenekleri sunulabilir, bu da size daha fazla oyun içi değer sağlar.

Razer Gold Hilesi

Çoğu oyuncunun ödeme yapmamak için başvurduğu yollardan birisi Razer Gold hilesi olup bu hile aslında oyun içinde kazanmış olduğunuz ekipmanları hatta karakterinizi bile kaybetmenizi sağlar. Tüm bunlara engel olmak amaçlı üretilen Razer Gold oyun içinde daha hızlı bir şekilde yükselmenize yardımcı olmaktadır.

Razer Gold hilesi yerine sitemizde yer alan Razer Gold kuponu her zaman oyun içinde yükselmenize yardımcı olacaktır. 

 

Razer Gold Pin TL Nasıl Yüklenir?

1- gold.razer.com adresine girin.

2- Hesabımıza giriş yapıyoruz.

3- “+ Yükleme Yap” seçeneğine tıklıyoruz.

4- “Razer Gold Pin” ödeme yöntemini seçiyoruz.

5- Kupon kodunu gir kutucuğuna teslim edilen kodu giriyoruz.

6- “İleri” butonuna tıklarak yükleme işlemini tamamlıyoruz.

avatar
 • Hızlı Teslimat

  7 gün 24 saat alış ve satış işlemleriniz anında gerçekleştirilir.

 • Güvenli Alışveriş

  3D ve SSL güvencesiyle dilediğiniz ödeme yöntemini kullanabilirsiniz.

 • Uygun Fiyat

  İndirimli ve en uygun fiyatlarla alışverişin keyfini sizde çıkarın.

 • Müşteri Memnuniyeti

  Müşterilerimize kaliteli hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyoruz.