Pubg Mobile Uc Satın Al - İndirimli Fiyatlar Ucuz UC WhatsApp Destek

PUBG Mobile

 / 

Global

Ürünler

Açıklama

Nasıl Kullanırım

5

Yorumlar ( 5 )

PUBG Mobile 60 UC

Var

1.00

0.91

DETAY
PUBG Mobile 325 UC

Var

5.00

4.57

DETAY
PUBG Mobile 660 UC

Var

10.00

9.13

DETAY
PUBG Mobile 1800 UC

Var

25.00

22.82

DETAY
PUBG Mobile 3850 UC

Var

50.00

45.65

DETAY
PUBG Mobile 8100 UC

Var

100.00

91.30

DETAY

PUBG oynayan herkes bundan en iyi verimi almak, güzel şekilde vakit geçirme ister. PUBG UC hilesi bu kapsamda en çok sorulan bir tanesidir. Ancak hile kullanmak bir süre sonra banlanmaya, ceza almaya neden olabilir. Bu gibi durumların olmaması için oyun içinde bulunan UC, yani, Unknown Cash, oyun içinde satın almalar yapmanıza olanak tanımaktadır.

Böylece daha güçlü karakterlere sahip olabilir, görünümünüzü değiştirebilir ve farklı şeyler satın alabilirsiniz. Tüm bunlar ile karakterinizi güçlendirerek oyundan da daha fazla verim elde edebilirsiniz. Eğer bu kapsamda en iyi hizmeti en uygun fiyatlar ile almak istiyorsanız ucuz PUBG uc hizmetini platformumuz üzerinden almanız mümkündür.

En Ucuz Pubg Uc

Bilindiği gibi PUBG mobile UC oyunda yer alan bir ara birimidir. Bunu aldıktan sonra skinler, silahlar, paraşütler, ekipmanlar, araçlar, logolar ve daha pek çok şey satın alınabilmektedir. Örnek olarak düzenli olarak her ay gelen Battle Pass içerikleri de bu çerçevede alınabilir. Bunun sonucunda eşsiz ödüllere erişme de mümkün hale gelir.

Ancak bunları elde edebilmek için belirttiğimiz gibi UC gerekir. Eğer PUBG UC fiyatları kapsamında en iyi seçenekleri almak istiyorsanız size sunduğumuz bu hizmetleri kullanabilir; böylece geliştirmelerinizi hızlı bir şekilde yapabilirsiniz.

Pubg Uc Fiyatları

PUBG’de yer alan pek çok silah ve güçlendirme vardır. Bunları kullanma oyunda diğer oyunculara karşı oldukça ciddi avantajlar elde etmeye yardımcı olabilmektedir. Bunları çok hızlı bir şekilde yapmak istiyorsanız Unknown Cash oldukça önemlidir.

Bu kapsamda herkesin ihtiyacı değişebileceği için UC da farklı sayılarda sunulmaktadır. Bu bakımdan fiyatlarının en kadar olduğu da değişmektedir. Lakin PUBG UC satın al platformumuz üzerinden kolay bir şekilde yapılabilir. Aşağıdan bunları hemen görebilir ve bir karar verebilirsiniz:

 • PUBG Mobile 60 UC – 17.96 TL
 • PUBG Mobile 300 UC – 89.95 TL
 • PUBG Mobile 600 UC – 179.70 TL
 • PUBG Mobile 1500 UC – 449.26 TL
 • PUBG Mobile 3000 UC – 898.53 TL
 • PUBG Mobile 6000 UC – 1.797.07 TL

Ancak en ucuz PUBG UC fiyatları zaman zaman farklılık gösterebilir. Tümünü düzenli bir şekilde kontrol edip sitemiz üzerinden bunları hızlı bir şekilde almanız mümkündür. Bundan sonra istediğiniz gibi kullanmanız mümkündür. Örnek olarak farklı silahlar ve ekipmanlar arasından istediklerinizi alabilir, böylece daha güçlü bir karaktere sahip olarak oyunda daha fazla başarı elde edebilirsiniz.

Bunun yanı sıra karakterin görünüşünden sıkılmışsanız skin alabilir, böylece daha yeni bir şekilde oyuna başlayabilirsiniz. Diğer oyun içi satın alımlarla da farklı avantajlar ayrıca elde edebilirsiniz.

Pubg Mobile Uc Satın Al

PUBG Mobile yaygın olarak oynanan bir oyun olup, içerisinde yer alan hileler de vardır. Bu bakımdan PUBG Mobile UC hilesi de birçok kişi tarafından sık sık kullanılmakta, böylece istenen Unknown Cash’lere ulaşmak istenmektedir.

Örnek olarak kişiler PUBG Mobile UC hilesi 99999 gibi seçenekler sıklıkla aranmaktadır. Ne var ki ne kadar kaliteli bir hile olursa olsun PUBG içerisinde bunların görülmesi, fark edilmesi oldukça kolaydır. Fark edildikten sonra kişilere farklı cezalar verilebilmekte olup bu kapsamda banlanma da yer almaktadır.

Bunların olmaması için UC’lar platformumuz tarafından size en uygun fiyatlar ile sunulmaktadır. Farklı seçeneklerimizi inceleyebilir, aralarından kendiniz için en uygun olanı seçebilirsiniz. Bunların arasından bir karar verirken ne satın almak istediğinizi önceden kararlaştırmanız önerilir. Böylece kendiniz için en doğru UC paketini görebilir, karar verebilir ve satın alabilirsiniz.

Pubg Uc Kodu Girme  Nasıl Yapılır?

PUBG Mobile oynayan pek çok yeni kişi vardır. Bir kişi oyunu yeni oynuyorsa bu anlamda sorduğu sorular da oldukça fazladır. PUBG UC yükleme de bunu ilk kez satın alan kişilerin sorduğu konulardan bir tanesi olup oldukça önemlidir, çünkü kodu girmeden bunlar da kullanılamaz. Bunu nasıl yapacağınızı merak ediyorsanız ilk olarak oyuncu no doğrulama bölümüne girerek, buraya karakter ID’si girilmektedir.

Tamam dedikten sonra giriş yapılarak kullanıcı adının görülmesi beklenir. Sonrasında ise EPIN başlıklı Lütfen E-pin kodunu gir yazan yere Epin.net üzerinden aldığınız kod girilmekte ve OK tuşuna basılmaktadır. Tüm bu işlemler ardından sitemiz üzerinden aldığınız UC’ları da hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

PUBG Mobile UC Epin Yükleme

1-https://www.midasbuy.com/midasbuy/tr/ adresine gidiniz.

2- Midasbuy üyeliğinize “Login/Register” kısmında giriş yapın. Midasbuy’a kayıtlı değilseniz “Create Account” kısmından hesap oluşturun

3- Giriş sonrasında PUBG Mobile Oyuncu ID’nizi belirtilen alana girin.

4- Redeem gifts kısmında yer alan boşluğa satın almış olduğunuz kodu yapıştırın.

5- Ardından "Ok" butonuna basarak yüklemeyi tamamlayabilirsiniz.

avatar
 • Hızlı Teslimat

  7 gün 24 saat alış ve satış işlemleriniz anında gerçekleştirilir.

 • Güvenli Alışveriş

  3D ve SSL güvencesiyle dilediğiniz ödeme yöntemini kullanabilirsiniz.

 • Uygun Fiyat

  İndirimli ve en uygun fiyatlarla alışverişin keyfini sizde çıkarın.

 • Müşteri Memnuniyeti

  Müşterilerimize kaliteli hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyoruz.