Point Blank Tg Satın Al | Epin WhatsApp Destek

Point Blank

 / 

TG

Ürünler

Açıklama

Nasıl Kullanırım

9

Yorumlar ( 9 )

Online oyun dünyasının efsanelerinden biri olan Point Blank, hala daha pek çok oyuncuya sahiptir. Point Blank sunucularında oyunculara daha fazla avantaj sağlamak adına TG adı verilen bir para birimi bulunmaktadır ve bu para birimi ile oyuncular çeşitli içerikleri alabilmektedir.

Point Blank TG Epin satın al hizmeti sunan Epin.net olarak, oyunculara oyun içi deneyimlerini zenginleştirmeleri için bir fırsat sunulmaktadır. Oyuncuların gerçek para ile Point Blank TG Epin alarak erişebileceği pek çok özel kostüm, karakter, silah ve özellik bulunmaktadır.

Sitemizde pek çok farklı seçenek bulunmaktadır ve sunulan bu hizmet oyunculara hızlı ve güvenilir bir şekilde oyun içi avantajlar elde etme imkanı sunmaktadır. Oyuncular bu sayede oyun deneyimlerine hemen katılabilmekte ve oyun içindeki gelişmeleri daha hızlı bir şekilde yaşayabilmektedir.

Point Blank TG Satın Al

Point Blank TG satın al hizmeti, oyunculara oyun içinde çeşitli avantajlar sunmakta ve bu avantajlar arasında güçlü silahlar, özel yetenekler, karakter görünümleri ve diğer özel içerikler bulunmaktadır.  Oyuncular rakiplerine karşı üstünlük sağlamakta ve oyun içindeki deneyimlerini özelleştirmektedir.

Yalnızca satın alarak elde edilebilen TG için Epin.net, müşterilerine en uygun fiyatlarla, hızlı ve güvenilir bir hizmet vermektedir. Oyun içi satın alımlar, oyunculara hızlı bir şekilde ilerleme kaydetme imkanı tanımaktadır.

Oyuncuların oyun içindeki hedeflere daha hızlı ulaşmalarına yardımcı olan Point Blank TG, aynı zamanda çeşitli kostümler ve karakterler açabilmek için gereklidir ve bu içerikler oyun deneyimini daha keyifli hale getirdiği için pek çok oyuncu TG satın almak istemektedir.

Point Blank TG satın al işlemleri sitemizde güvenli ödeme yöntemleri üzerinden gerçekleştirilmektedir. Oyuncular, kredi kartları ve popüler ödeme seçeneklerini kullanarak ödemelerini yapabilmektedir.

Point Blank E-Pin Yükleme

Point Blank hesabına e-pin ile TG yüklemek isteyen oyuncular, Epin.net sayesinde en hızlı ve kolay şekilde Pb TG yükle hizmetinden yararlanabilmektedir. Kişiler sitemizde sunulan paketler içerisinden ihtiyaç duyduğu TG paketini seçerek “Satın Al” butonu ile epin satın alabilmektedir.

Satın alınan epini oyun hesabında aktif hale getirebilmek içinse birkaç adımın takip edilmesi gerekmektedir. Point Blank e-pin yükleme adımları sırasıyla şöyledir.

 • İlk olarak Point Blank yayımcısı Tam Game’in resmi web sitesine gidin.
 • Ardından sitede kullanıcı adı ve şifrenizi girerek giriş yapın.
 • Daha sonra sitede üst menüde yer alan “Satın Al” kısmına tıklayın.
 • Ardından “TG Yüklemek İstiyorum” seçeneğine tıklayın.
 • Açılan sayfada “Epin” seçeneğine tıklayın ve devam edin.

 

 • Sitemizden satın aldığınız ve size teslim edilen epin kodu ve şifreyi bu sayfada ilgili alanlara girin.
 • Ardından işlemi onaylayın ve hesabınıza TG yüklemesi gerçekleşmiş olacaktır.

Point Blank TG Fiyatları

Point Blank, Türkiye sunucularında yoğun bir oyuncu kitlesi tarafından oynanan popüler bir FPS  oyunudur. Oyuncular oyun içindeki avantajları artırmak, özel ekipmanlara sahip olmak veya karakterlerini kişiselleştirmek amacıyla Point Blank TG fiyatları hakkında bilgi edinmek istemektedir.

Piyasadaki en uygun fiyatları sunan epin.net, bütçenize ve ihtiyacınıza uygun seçeneklerle ucuza TG satın alabilmenizi sağlamaktadır. Farklı TG sayılarında seçenekler bulunmakta ve satın alınmak istenen TG sayısı arttıkça fiyat da artış göstermektedir.

Sitemizde sunulan TG seçenekleri ve fiyatları ise şöyledir.

Paket

Fiyat

Point Blank 900 TG

13.23 TL

Point Blank 1800 TG

26.47 TL

Point Blank 4500 TG

63.97 TL

Point Blank 10.000 + 400 TG

140.07 TL

Point Blank 20.000 + 1.000 TG

275.73 TL

 

 

Point Blank TG Nasıl Yüklenir?

1- https://pb.tamgame.com/ adresine gidiyoruz.

2- Kullanıcı adı ve şifre ile giriş yapıyoruz.

3- Üst menüde yer alan Satın Al kısmından, “TG Yüklemek İstiyorum” seçeneğine tıklıyoruz.

4- Açılan sayfada “Epin” seçeneğine tıklayıp, devam butonuna tıklayın.

5- Teslim edilen epin kodu ve şifreyi belirtilen kısımlara girerek, yüklemeyi tamamlayabilirsiniz.

 

avatar
 • Hızlı Teslimat

  7 gün 24 saat alış ve satış işlemleriniz anında gerçekleştirilir.

 • Güvenli Alışveriş

  3D ve SSL güvencesiyle dilediğiniz ödeme yöntemini kullanabilirsiniz.

 • Uygun Fiyat

  İndirimli ve en uygun fiyatlarla alışverişin keyfini sizde çıkarın.

 • Müşteri Memnuniyeti

  Müşterilerimize kaliteli hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyoruz.