En Ucuz Milli Piyango - Kupon Ürünleri WhatsApp Destek

Milli Piyango / Kupon

Ürünler

Açıklama

Nasıl Kullanırım

2

Yorumlar ( 2 )

Milli Piyango Nedir?

Milli Piyango, Türkiye Cumhuriyeti’nin resmi olarak düzenlediği bir şans oyunudur. Her yıl düzenlenen Milli Piyango çekilişi, büyük bir ilgi ve heyecanla takip edilir. Katılımcılar, bilet alarak çekilişe katılır ve çeşitli ödüller kazanma şansı elde ederler. Milli Piyango’nun amacı, elde edilen gelirin çeşitli sosyal yardım ve kültürel faaliyetler için kullanılmasıdır.

Kuponunuzu kullanabilmek için aşağıdaki adımlar sırasıyla uygulanmalıdır:

1.Öncelikle www.millipiyangoonline.com veya Milli Piyango Şans Oyunları uygulaması üzerinde kayıtlı Milli Piyango Online oyun hesabınızın olması ve üyeliğinizin aktif olması gerekmektedir. Milli Piyango Online oyun hesabınız yoksa, Üye Ol formu ile hesabınızı oluşturabilirsiniz.

2.Milli Piyango Online oyun hesabınızı oluşturduktan sonra Hesabım > Bonuslarım sayfası üzerinden size gönderilen Milli Piyango kupon kodunu ilgili alana girmeniz ve aktif duruma getirmeniz gerekmektedir. Kupon kodu aktif duruma getirildikten kısa bir süre sonra kupon değerinde Bonus tutarı hesabınıza tanımlanacaktır.

3.Kupon kodunuzu aktif duruma getirdikten sonra Çılgın Sayısal Loto, Süper Loto, Milli Piyango, Şans Topu ve Kazı Kazan sayfaları üzerinden biletinizi satın alabilirsiniz.

avatar
 • Hızlı Teslimat

  7 gün 24 saat alış ve satış işlemleriniz anında gerçekleştirilir.

 • Güvenli Alışveriş

  3D ve SSL güvencesiyle dilediğiniz ödeme yöntemini kullanabilirsiniz.

 • Uygun Fiyat

  İndirimli ve en uygun fiyatlarla alışverişin keyfini sizde çıkarın.

 • Müşteri Memnuniyeti

  Müşterilerimize kaliteli hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyoruz.