Metin2 Ejder Parası Satın Al | Epin WhatsApp Destek

Metin2

 / 

Ejder Parası

Ürünler

Açıklama

Nasıl Kullanırım

5

Yorumlar ( 5 )

Metin 2 EP satın al hizmeti efsanevi oyunlar arasında yer alan Metin 2 oyununda daha özgür bir şekilde hareket edebilmek oyun içi kıyafet ve ekipmanlara daha kolay erişebilmek için kullanılan oyun içi ödeme sistemidir. Oyun dünyasına 2003 yılında çıkmış olan Metin2 Kore ve Çin'de yayınlanmıştır. 2005 yılının mart ayında ise Ymir Entertainment şirketi tarafından satın alınarak bir yıl sonra da Gameforge tarafından satın alınarak 17 dilde hizmet vermiştir.

2009 ve 2010 yılları Metin 2 için altın dönem olmuştur. Bu dönem Metin 2 EP satın al sistemi sayesinde birinden farklı ekipmanlara erişim işlemi daha basit hale gelmiştir. Özellikle yapılan mücadelelerde elde edilen ganimetler sayesinde klan savaşları dikkat çekmeye başlamıştır.

Metin 2 EP Yükle

Oyun iç ödeme sistemi olan EP, Metin 2 EP yükle sayesinde daha basit hale gelmiştir. Mt2 EP satın alarak oyun içi zırh, silah, at ve benzeri birçok ekipmana daha kolay erişecek ayrıca mücadele ettiğiniz kişileri daha kolay alt edebileceksiniz.

EP, Metin 2’deki en önemli unsur olup aynı zamanda oyun içi ödeme sistemlerini daha basit hale getirmektedir. Çok eskiden bu yana kullanılan EP’nin açılımı ise Ejderha Parası’dır. Metin 2 hesabına EP yani ejderha parası yükleyerek de oyun içerisinde bulunan nesne markete girerek birbirinden güzel itemler satın alabilir bunları dilediğiniz şekilde kullanabilirsiniz.

Metin 2 Ejder Parası Fiyatları

Metin 2 oyununda herhangi bir ekipman satın almak için Metin 2 EP fiyatları göz önüne alınmalıdır. Özellikle uzun süre boyunca Metin 2 oynayan kişileri alt etmek için Metin 2 EP’ye büyük ihtiyaç duyulmaktadır. Güncel Metin 2 EP fiyatları şu şekildedir;

 • Metin2 9 TL E-Pin - 30 EP : 9.00 TL
 • Metin2 18 TL E-Pin - 60 EP : 18.00 TL
 • Metin2 45 TL E-Pin - 180 EP : 45.00 TL
 • Metin2 90 TL E-Pin - 450 EP : 90.00 TL
 • Metin2 225 TL E-Pin - 1275 EP : 225.00 TL
 • Metin2 450 TL E-Pin - 3000 EP : 450.00 TL

Metin 2 EP satın al sayesinde fiyatlar sürekli güncellenmektedir. Buna bağlı olarak sitemizde sürekli çeşitli kampanyalar düzenlenmektedir. Bu sayede fiyatlarda azalış olabilir. Her Metin 2 oyuncusu kolay bir şekilde Metin 2 hesaplarına EP aktarabilmektedir.

Metin 2 EP Satın Al

Metin 2 EP satın al nasıl olur? Metin 2 EP için ilk olarak almak istediğiniz paketi seçiniz daha sonra EP yükle diyerek ödeme işlemine geçiniz. Ödeme işleminin ardından EP hesabınıza geçmiş olacaktır. Metin 2 EP yükleme adımları detaylı olarak şu şekildedir;

 • İlk önce size sunduğumuz farklı Ejder Parası paketlerine göz atın.
 • Fiyatlarını inceledikten sonra aralarından hangisinin sizler için uygun olduğunu inceleyin.
 • En son ödeme işlemlerini tamamlayın.

Yukarda yer alan adımları tamamladıktan sonra bekleme adımına geçiniz. Kısa süreli bir bekleyişten sonra artık Metin 2 EP’nin özgürlüğünü yaşayabilirsiniz.

Metin 2 Güvenilir EP Satın Al

Metin 2’de özgür bir dünyaya sahip olmak gelişimizi daha hızlı bir şekilde tamamlamak için EP satın al sekmesinden dilediğiniz kadar EP satın alın. EP Metin 2 oyun içi para olup oyunda istediğiniz tüm ekipmanlara kolaylıkla erişmiş olacaksınız.

Birbirinden güzel ve farklı ekipmanlara daha kolay şekilde erişmek için EP yükle seçeneğine tıklayın. Sitemizde yer alan paketleri detaylı bir şekilde kontrol ettikten sonra dilediğiniz oyun içi ekipmana da para yatırabilirsiniz.

En Ucuz Metin 2 EP

Metin 2 oyununu sürekli oynayanlar ve bu oyunda yükselmek isteyenler en ucuz Metin 2 EP merak etmektedir. Oyun içi satın alımlarda EP fiyatları yüksek olabilir bu nedenle sitemiz size ilaç gibi gelecektir.

Sitemizde uygun fiyatlı EP paketlerini inceledikten sonra dilediğiniz paketi seçebilir özgür bir şekilde oyun içi ekipmanları satın alabilirsiniz.

Metin 2 EP Hilesi

Metin 2 EP hilesi EP alamayacak kişilerin tercih ettiği bir yoldur, her oyunda olduğu gibi Metin 2’de de oyun içi hile kullananlara kolaylıkla tespit edilmekte hesapları kalıcı olarak banlamaktadır. Buna benzer sorunlar yaşamamak için uygun fiyatlı Metin 2 EP alabilirsiniz.

Sitemiz en uygun Metin 2 EP fiyatları sunmakla beraber hızlı bir şekilde hesabınıza gönderim yapmaktadır. Siz de detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

1. Metin2 kullanıcı adı ve şifrenizi girerek üye girişi yap
2. Sağ üst tarafta yer alan "İstemciyi İndir" e tıklayarak Gameforge Client uygulamasını indir
3. Gameforge Client uygulamasını aç ve üye girişi yap
4. Oyun seçeneklerinden Metin 2 seç ve sağ üst menüde yer alan “üç nokta” simgesine tıklayarak “Shop” a tıkla
5. Açılan sayfadan “Hesabı Doldur” a tıkla ve "Ödeme Seçenekleri" içinden "Gameforge Coupon" u seç
6. Satın almış olduğun kodu “Kupon kodu” alanına girerek "Kupon Kodunu Kontrol Edin!" e tıkla
7. Tebrikler! Ejder Parası hesabına yüklendi.

avatar
 • Hızlı Teslimat

  7 gün 24 saat alış ve satış işlemleriniz anında gerçekleştirilir.

 • Güvenli Alışveriş

  3D ve SSL güvencesiyle dilediğiniz ödeme yöntemini kullanabilirsiniz.

 • Uygun Fiyat

  İndirimli ve en uygun fiyatlarla alışverişin keyfini sizde çıkarın.

 • Müşteri Memnuniyeti

  Müşterilerimize kaliteli hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyoruz.