iTunes Kart Satın Al (En Uygun Fiyat Garantisi) 2023 WhatsApp Destek

AppStore & iTunes

 / 

US

Ürünler

Açıklama

Nasıl Kullanırım

3

Yorumlar ( 3 )

İtunes Kart Satın Al

Günümüzde teknolojiyle iç içe geçmiş bir dünyada sevdiklerimize anlamlı ve keyifli hediyeler seçmek daha da önem kazanmaktadır. Bu konuda iTunes kart en sık tercih edilen dijital hediyelerdendir. İtunes kart satın al hizmeti, kişilerin gerek kendileri gerek sevdikleri için bakiye satın alabilmelerini sağlamaktadır.

Epin.net, kişilerin gerek TL gerek USD olarak farklı tutarlarda satın alabileceği hediye kartları sunmaktadır. Satın alınan bu kartlar sayesinde App Store, iTunes veya Apple Music uygulamalarında bakiye yüklenebilmekte ve bu uygulamalarda çeşitli satın alımlar gerçekleştirilebilmektedir.

Kartların farklı tutarları bulunmaktadır ve kişiler istek ve ihtiyacı doğrultusunda dilediği bakiyeye sahip hediye kartını satın alabilmektedir.

Apple Gift Card Nedir?

Apple Gift Card nedir? Sorusuna yanıt olarak; Apple Gift Card, Apple tarafından sunulan bir dijital hediye kartıdır. Kartlar Apple'ın çeşitli ürün ve hizmetlerini satın almak için kullanılabilmektedir.

Apple hediye kartları belirli bir dolar veya TL değerinde satılmakta ve alıcılarına Apple'ın dijital ekosisteminde geniş bir yelpazede kullanım imkanı sunmaktadır. Apple Gift Card'ları kullanarak aşağıdaki ürün ve hizmetlere erişilebilmektedir.

 • App Store ve iTunes Store’da uygulamalar, oyunlar, müzik, filmler, TV şovları ve diğer dijital içerikleri satın alabilirsiniz.
 • Apple Music uygulamasında abonelik satın alarak milyonlarca şarkıyı dinleyebilirsiniz.
 • Apple'ın oyun abonelik servisi olan Apple Arcade'e üye olabilir ve çeşitli oyunlara erişebilirsiniz.
 • Apple Books’da elektronik kitapları ve sesli kitapları satın alabilirsiniz.
 • Apple TV+ aboneliği de satın alabilirsiniz.

Apple Gift Card dijital kodlar şeklinde sunulmaktadır. Dijital kodlar epin.net aracılığıyla güvenle satın alınabilmektedir.

Apple Hediye Kartı Nereden Alınır?

Teknoloji dünyasının öncüsü Apple'ın sunduğu ürün ve hizmetlere erişmek artık çok daha kolaydır. Epin.net, Apple Hediye Kartı alımında kullanıcılarına güvenilir, hızlı ve pratik bir çözüm sunan bir dijital platformdur.

Platformumuz aracılığıyla, sevdiklerinize veya kendinize hediye kartı satın alarak iTunes uygulamalarında bakiye sahibi olabilir ve rahatça çeşitli hizmetleri satın alabilirsiniz. Apple hediye kartı nereden alınır? Sorusuna yanıt olarak bizleri güvenle tercih edebilirsiniz.

Epin.net, Apple hediye kartı satın al hizmeti için piyasadaki en uygun fiyatlarla çeşitli seçenekler sunarken, müşterilerin güvenle ve en hızlı şekilde bu kartları dijital kod olarak satın alabilmesini sağlamaktadır.

Neden Epin.net? Diye sorarsanız, sitemiz uzun yıllardır dijital ürün satışında güvenilir bir platform olarak bilinmekte ve özellikle dijital kodlar hemen teslim edildiği için hızlı bir alışveriş deneyimi sunmaktadır.

Ayrıca sitemiz farklı değerlerdeki Apple Hediye Kartları ile geniş bir seçenek sunmaktadır. Platformun kullanıcı dostu arayüzü, alışverişinizi basit ve hızlı hale getirmektedir.

iTunes Kart Fiyatları

iTunes hediye kartı fiyatları kartın bakiyesine bağlı olarak değişiklik göstermektedir. 2 USD'den başlayarak 100 USD'ye kadar çeşitli değerlerde kartlar bulunmaktadır. Ayrıca TL para birimine göre farklı bakiyelerde sunulan ve fiyatlandırılan kartlar da mevcuttur.

Epin.net, iTunes kart fiyatları konusunda piyasadaki en uygun fiyatlı platformlardan biridir ve müşterilerine hem USD hem TL biçiminde şu seçenekleri uygun fiyatlarla sunmaktadır.

Hediye Kartı

Fiyat

App Store & iTunes US 10 USD

273.16 TL

App Store & iTunes US 15 USD

409.60 TL

App Store & iTunes US 20 USD

546.32 TL

App Store & iTunes US 25 USD

682.77 TL

App Store & iTunes US 30 USD

819.21 TL

App Store & iTunes US 40 USD

1,109.50 TL

App Store & iTunes US 50 USD

1,365.53 TL

App Store & iTunes US 100 USD

2,759.51 TL

App Store & iTunes TR 25 TL

24.86 TL

App Store & iTunes TR 50 TL

49.71 TL

App Store & iTunes TR 100 TL

99.42 TL

 

Apple iTunes Hediye Kartı USD Nasıl Yüklenir?

1- iTunes hesabımıza giriş yapıyoruz.

2- Mağaza sekmesine tıklıyoruz.

3- Sağ tarafta yer alan “Kodu kullan” seçeneğini tıklıyoruz.

4- Boş kutucuğa teslim edilen kodu girerek “Kodu Kullan” butonuna tıklıyoruz.

avatar
 • Hızlı Teslimat

  7 gün 24 saat alış ve satış işlemleriniz anında gerçekleştirilir.

 • Güvenli Alışveriş

  3D ve SSL güvencesiyle dilediğiniz ödeme yöntemini kullanabilirsiniz.

 • Uygun Fiyat

  İndirimli ve en uygun fiyatlarla alışverişin keyfini sizde çıkarın.

 • Müşteri Memnuniyeti

  Müşterilerimize kaliteli hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyoruz.