Valorant Ucuz VP Satın Al - En Uygun Fiyat Garantisi WhatsApp Destek

Valorant

 / 

VP

Ürünler

Açıklama

Nasıl Kullanırım

10

Yorumlar ( 10 )

Valorant VP satın al Multiplayer bir oyun olan FPS Valorant’a ait bir para birimi olup, bu oyun içerisinde markette kullanılmaktadır. Bunlar aracılığıyla kişiler oyunda yer alan birbirinden farklı silahlar, aksesuarlar ve diğer unsurlar arasından tercihte bulunarak alımlar yapılabilmektedir. Ancak sadece bunlarla da sınırlı olmayıp; Savaş Bileti almak da mümkündür.

Tüm bunlar oyunun keyfini arttırmakla sınırlı kalmadan, aynı zamanda daha başarılı bir oyun oynamanıza yardımcı olur. Siz de uygun Valorant VP fiyatları bularak, en iyi hizmeti almak istiyorsanız Epin.net olarak sunduğumuz seçenekleri inceleyebilir, aralarından size en uygun olan kararları verebilirsiniz.

Valorant Ucuz Vp

Valorant’da her oyuncu karakterini güçlendirmek ister. Oyun içi mağazası bu kapsamda pek çok birbirinden güzel ve avantajlı seçenek sunmaktadır. Bunlardan yararlanmak için VP gerekmekte olup, bu da Valorant VP satın al gerektiren bir işlemdir.

Bunu satın aldıktan sonra oyun içi mağazada yer alan teklifler ve vitrin alanında ürünlere kişiler sahip olabilmektedir. Ancak sadece bununla da sınırlı değildir. Kozmetik ürünleri, karakterler gibi eşyalar da gerek görülebilmekte gerekse satın alınabilmektedir. Oyunu daha avantajlı geçirmek istiyorsanız, Valorant Points burada da devreye girmektedir.

Bunların yanı sıra VP kullanımı farklı şekillerde de olabilmektedir. Siz de bunlardan yararlanmak istiyorsanız Valorant VP en ucuz platformumuz üzerinden kolay bir şekilde bulunabilmektedir.

Valorant Vp Fiyatları

VP satın almadan önce Valorant VP kodları ne kadar sorusu sıklıkla kişiler tarafından sorulmaktadır. Ancak genel anlamda fiyatlar kişilerin ne kadar VP satın aldığına göre değiştiği için standart değildir.

Valorant 1450 Vp  Ne Kadar?

Valorant VP kodu 1450 alınacaksa bunun fiyatının ne kadar olduğu genel anlamda bir soru işareti meydana getirebilmektedir. 1850 VP olarak sunulan ürünler yaklaşık olarak 231 TL olmakla beraber, bunların fiyatları zaman içerisinde farklılık gösterebilmektedir. Dolayısıyla satın almadan önce ürüne yeniden bakma tavsiye edilir.

Valorant 8500 Vp  Ne Kadar?

Valorant VP en ucuz 8500 VP olarak da alınmak istenebilir. Platformumuz bu kapsamda size 5500 ve 11250 seçeneklerini sunmaktadır. Eğer 5550 almak istiyorsanız yaklaşık 646; 11250 alacaksanız ortalama 1.293.00 TL civarıdır. Ancak zamana göre fiyatların değiştiği durumu da unutulmamalı, akılda tutulmalıdır.

Valorant 1000 Vp  Ne Kadar?

Epin.net Valorant VP kodları kapsamında 925 de sunmaktadır. Eğer bunlardan yararlanmak istiyorsanız yaklaşık olarak fiyatı 120 TL’dir. Bunun da fiyatı standart olmayıp zaman zaman artış ya da azalış gösterebilir.

Valorant 1200 Vp  Ne Kadar?

Valorant 1200 Vp almak isteyenlerin sayısı da oldukça fazladır. Epin.net yukarıdaki seçeneklerin yanı sıra 3400 VP de sunmakta olup, fiyat olarak 415 TL’dir. Eğer Valorant en ucuz VP istiyorsanız, her biri piyasaya göre uygun şekilde sunulmaktadır. Tümüne bakabilir, aralarından kendiniz için en uygun olanları hemen tercih edebilirsiniz.

Valorant Vp Satın Al

Valorant Vp satın al oldukça kolay bir şekilde yapılabilir. Platformumuz kullanıcı rahatlığı düşünülerek tasarlanmış olup; bu bakımdan kolay bir şekilde kullanılabilir. Saniyeler içerisinde size sunduğumuz seçeneklere bakabilir; aralarından kendiniz için en uygun olanına karar vererek tercih edebilirsiniz. Güvenilir ödeme işlemleri ile alma sürecini tamamladıktan sonra kodlar en kısa sürede size gelir.

Valorant Bedava Vp

Valorant bedava VP pek çok oyuncu  tarafından araştırılan bir konudur. Ancak bunlara bakıldığında genellikle işe yaramadığı görülür. Eğer işe yararak VP’ler almak ve oyun içinde kullanmak istiyorsanız, platformumuz bunu en uygun fiyatlar ile almanıza yardımcı olmaktadır.

En Ucuz Valorant Point’in Doğru Adresi: Epin.Net

Valorant karakterini daha hızlı bir şekilde geliştirmek, böylece oyundan aldığı zevki arttırmak pek çok kişi tarafından istenir. Epin.net tarafından size sunulan Valaront Vp kodu en uygun fiyatlar ile sizlere sunulmaktadır. Her oyuncunun ihtiyacına cevap verebilmek için birbirinden farklı seçenekler sağlanmaktadır.

Valorant Vp Kodu Nereye Girilir?

Valorant VP satın al yaptıktan sonra bunların nasıl kullanılacağı da soru işareti oluşturur. Bunları satın alma ardından oyuna girilmekte; sağ üstte olan mağaza butonu yanındaki VP üzerine tıklanmaktadır. Alt bölüme de bizden aldığınız e-pin girilir. Bu esnada hem başında hem de sonunda boşluk olmamasına özen gösterilir.

Sıkça Sorulan Sorular

Valorant Ejder Vandal Kaç Vp

Valorant Ejder oyun içerisinde 2475 VP olarak görülmektedir.

Valorant Asil Vandal Kaç Vp

Mağaza içerisinde görülebilecek olan asil vandal 1775 VP olarak görülmektedir.

Valorant Kelebek Bıçak Kaç Vp

Valorant oyununda yer alan RGX Kelebek, 4350 VP ile satın alınabilir.

Valorant Champions 2023 Vandal Kaç Vp

Champions 2023 Vandal Exclusive serisinde olup paket fiyatı 6167 VP olmaktadır.

Valorant Points Nasıl Yüklenir?

 1- https://www.riotgames.com/tr adresine girin.

2- Riot Games hesabınıza giriş yapın.

3- Giriş yaptıktan sonra Valorant Mağaza kısmının yanında yer alan Valorant Points simgesine tıklayın.

4- Açılan sayfadan ödeme yöntemi olarak "Riot Pin ve Kodlar" seçeneğini seçin.

5- Satın almış olduğunuz kodu ilgili alana yapıştırıp "Gönder" butonuna tıklayın.

Bu ürünler sadece Türkiye sunucularında geçerlidir.

Herhangi bir epin, alındıktan sonra bir başkasıyla değiştirilemez veya iade edilemez.

avatar
 • Hızlı Teslimat

  7 gün 24 saat alış ve satış işlemleriniz anında gerçekleştirilir.

 • Güvenli Alışveriş

  3D ve SSL güvencesiyle dilediğiniz ödeme yöntemini kullanabilirsiniz.

 • Uygun Fiyat

  İndirimli ve en uygun fiyatlarla alışverişin keyfini sizde çıkarın.

 • Müşteri Memnuniyeti

  Müşterilerimize kaliteli hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyoruz.