Teslimat Saatleri - Epin.Net | Hızlı ve güvenli epin satış

logo

Teslimat Saatleri

Sitemize 7/24 Kredi Kartı ve Havale ile bakiye yükleyebilirsiniz. Ödeme sağlayacılar tarafından ödemeniz onaylandıktan sonra bakiyeniz sisteme otomatik yüklenecektir. Sitemize bakiye yükledikten sonra dilediğiniz gibi alışveriş yapabilirsiniz. Sitemizden ilk defa alışveriş yapıyorsanız epin kodlarını teslim almanız 5 dakika ile 15 dakika arası sürebilir. Güvenlikten dolayı bazı özel durumlarda veya bazı oyunlarda ilk alışverişinizden sonra da kodları teslim almanız 5 dakika ile 15 dakika arası sürebilmektedir. (Bizlerde oyuncuyuz. Bu yüzden online oyunlarda satın alınan bir ürünün teslimatının ne kadar önemli olduğunu çok iyi biliyoruz. Bu yüzden merak etmeyin. En kısa sürede epin kodunuzu teslim alacağınıza emin olabilirsiniz.)

Sizlere daha iyi hizmet verebilmek içi Müşteri destek birimimiz Pazar günleri hariç hergün 7/24 destek vermektedir . Epin teslimatı hakkında veya diğer sorularınız için Canlı Destek hattımızdan bizlerle iletişime geçebilirsiniz.  

Epin , Steam Cüzdan ve Steam Oyunlar ; dijital kod olarak teslim edilmektedir. Stok durumuna göre bazı Steam oyunlar "Gift" olarakta yollanabilmektedir. "Steam Gift" olarak satın aldığınız ürünlerde lütfen Steam email adresinizi doğru yazdığınızdan emin olunuz. Oyun vermiş olduğunuz steam hesabınıza gönderilecektir.

Ödemesini yapmış olduğunuz bir ürün elimizde kalmamış bile olsa epin.net sizleri mağdur etmeyecek ve ürünü beraber çalıştığımız diğer tedarikcilerden sizin için temin edecektir. Arada fiyat farklı bile olsa bunu sizden talep etmeyecektir. Kampanyalarımızı ve İndirimlerimizi kaçırmamak için lütfen Facebook sayfamızı takip ediniz. Facebook sayfamız için tıklayınız.

Duyurulara Geri Dön