League of Legends Oceanic Satın Al

logo

Ürün Adı Ürün Bilgisi Puan Kazan Fiyat Satış
3270 RP Logo 3270 RP Oceanic - Prepaid Card 650.00 Puan 65,00
YÜKLENİYOR...

Lütfen Bekleyin

6800 RP Logo 6800 RP Oceanic - Prepaid Card 1250.00 Puan 125,00
YÜKLENİYOR...

Lütfen Bekleyin

League Of Legends DotA‘ya benzerliğiyle bilinen ve dünyada en çok oynanan bilgisayar oyunu ünvanına sahip olan Free2Play MMO oyunu League of Legends (kısaca LoL), çıktığı günden bu yana hayran kitlesini hızla arttırmaya devam ediyor.


DotA-Allstars‘ın ve AoS türünün temel özelliklerine sadık kalınarak tamamen farklı bir konseptte hazıranan bu oyunun arkasında Warcraft hayranlarının yakında tanıyacağı bir isim var “Guinsoo“.


Warcraft III için geliştirilmiş DotA-Allstars haritasının eski yapımcısı/düzenleyecisi olan Guinsoo, DotA-Allstars’ı güncellemeyi bıraktıktan sonra kendine bir ekip toplayarak Riot Games firmasını kurmuş ve DotA’nın Starcraft üzerinden temel aldığı AoS (Aeon of Strife) konseptini temel alan bir oyun olan League of Legends‘i geliştirmeye başlamıştır.

Oyuna Kayıt Olmak ve İndirmek İçin Tıklayınız

1) Client'e giriş yaptıktan sonra sağ üst bölümde bulunan işaretli butona tıklayınız, ardından "Purchase RP" butonuna tıklayınız.

2) "Prepaid Cards" bölümünü seçiniz ardından elinizde bulunan E-Pin kodunuzu eksiksiz, başta, sonda veya aralarda boşluk olmadan giriniz.