Yardım Sayfamız - Epin.Net | Hızlı ve güvenli epin satış

Sıkca Sorulan Sorular

1) http://www.epin.net/ sitesine giriyoruz. ‘’Yeni Üyelik’’ butonuna tıklıyoruz.

 

2) Açılan sayfada bizden istenilen bilgileri dolduruyoruz ve ‘’Kayıt Ol’’ butonuna basıyoruz. ‘’Cep Telefonu’’ bilgisi vermek zorunludur.

 

3) Telefonunuza gönderilen doğrulama kodunu belirtilen sürede girmeniz ve ‘’Doğrula’’ butonuna basmanız gerekmektedir. Sonrasında üyelik işleminiz tamamlanmış olacaktır.

Puan sistemi ile kazanmış olduğunuz Puanları alışverişleriniz için kullanabilirsiniz. Bunun yanı sıra sitemizi takip ederek, düzenlenen promosyonlardan yararlanabilir ve özel hediyeler kazanabilirsiniz.

Epin.net sitemize üye giriş yaptıktan sonra sağ üst kısımda yer alan “Bana Özel” butonuna tıklayınız.

Burada sol kısımda size özel sayfaları görebilirsiniz, “Bakiye Yükle” butonuna tıklayarak “Gpay” ödeme seçeneğini seçiniz.

Gpay ile ödeme seçeneğini seçtikten sonra alt kısımda yüklemek istediğiniz tutar miktarını girmeniz için alan olacaktır. Buraya öncelikle yüklemek istediğiniz tutarı girmelisiniz. Sonraki işlemlerde tutarı değiştirmeniz mümkün olmayacaktır. Yüklemek istediğiniz tutarı belirttikten sonra “Gpay ile Öde” butonuna tıklayınız.

Gpay ödeme sistemi güvenlik gereği öncelikli olarak sizden mobil doğrulama talep etmektedir. Telefonunuza gönderilen doğrulama kodunu ilgili alana yazarak “Onayla” butonuna tıklayınız.

Onay işlemi sonrasında aşağıda Gpay hesabınızdaki mevcut tutarı görebilir ve işlemi onaylayabilirsiniz. Yeterli tutar olmaması halinde alternatif ödeme seçenekleri ile ödeme yapabilirsiniz.

Epin.net sitemize üye giriş yaptıktan sonra sağ üst kısımda yer alan “Bana Özel” butonuna tıklayınız.

 

Burada sol kısımda size özel sayfaları görebilirsiniz, “Bakiye Yükle” butonuna tıklayarak “Kredi Kartı” ödeme seçeneğini seçiniz.

 

Kredi kartı ile ödeme seçeneğini seçtikten sonra alt kısımda yüklemek istediğiniz tutar miktarını girmeniz için alan olacaktır. Buraya öncelikle yüklemek istediğiniz tutarı girmelisiniz. Sonraki işlemlerde tutarı değiştirmeniz mümkün olmayacaktır. Yüklemek istediğiniz tutarı belirttikten sonra “Gpay ile Öde” butonuna tıklayınız.Gpay ödeme sistemi güvenlik gereği öncelikli olarak sizden mobil doğrulama talep etmektedir. Telefonunuza gönderilen doğrulama kodunu ilgili alana yazarak “Onayla” butonuna tıklayınız.

 

Onay işlemi sonrasında aşağıdaki gibi bir ödeme sayfası karşınıza gelecektir. Sağ kısımda işaretli “Kredi Kartı” seçeneğini seçerek yükleme işlemine devam ediniz.

 

Kredi Kartı ödemesinde öncelikli olarak kredi kartınızın ait olduğu bankayı seçmelisiniz. Tüm bankalar ile anlaşmalı sistemimizde tüm bankaları bulabilirsiniz. Bankayı seçtikten sonra diğer kart bilgilerinizi girerek işlemi onaylayabilir ve yükleme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Epin.net pek çok güvenilir şirket ile birlikte çalışmaktadır. Kullanıcılarımızın talep ve istekleri doğrultusunda geliştirilecek olan sistemimiz %100 müşteri memnuniyeti anlayışı ile çalışmaktadırlar.

Epin.net sitemiz siz değerli kullanıcılarımız için en hızlı ve güvenli alışveriş sistemini hedeflemektedir. Tüm ödeme sistemlerimiz için 7/24 onay verilmektedir.

Epin.net sitemize üye giriş yaptıktan sonra sağ üst kısımda yer alan “Bana Özel” butonuna tıklayınız.

 

 

Açılan sayfanın en alt kısmındaki ‘’ Hatalı Epin Bildir’’ Butonuna tıklıyoruz.

 

Açılan sayfadan sorun yaşadığınız Epini seçiyorsunuz ve sorunu bildiriyorsunuz.

Bankalar yapılacak havale işlemi için ücret talep ederek kesinti yapabilmektedir. Havale ücreti kullanılan bankaya göre değişim göstermektedir. Bazı bankalar için masrafsız havale yapılabildiği gibi bazı bankalar Havale ücreti talep edebilmektedir. BURADAKİ sayfamız üzerinden konuyla ilgili ayrıntılı bilgiye ulaşabilir, ücretli havale işlemleri için talep edilen havale ücretini öğrenebilirsiniz.

Sitemiz hafta içi 10:00 - 19:00 saatleri arası, Cumartesi günleri ise 11:00 - 18:00 saatleri arası hizmet vermektedir.