Hakkımızda - Epin.Net | Hızlı ve güvenli epin satış

Hakkımızda

Epin

Türkiye’de E-pin alanında faaliyet gösteren ilk firma olan GameTurk'ün  profosyonel ekibi ile e-pin ve steam platformuna hakim, genç ve dinamik arkadaşlarımızın bir araya gelmesinden oluşan yeni bir topluluk olarak faaliyetimize başladık. 2005 yılından günümüze kadar oyun sektöründe farklı firmalarda sizlere koşulsuz hizmet etmeyi görev saymış ve içinde bulundukları her projeyle kendilerini kanıtlamış ekip üyeleri olarak Epin.net çatısı altında buluştuk.

Güvenli bir alt yapı sistemi ile e-pin kodu ve steam keylerinizi en uygun ve en hızlı şekilde alabileceğiniz bir site olarak amacımız sizlere en iyi şekilde hizmet etmek ve sektörün öncü firması olmaktır . Genç, dinamik ve deneyimli ekibimize ek olarak Ntroy Interactive Services Ltd. firmasının yatırım ve desteğiyle güvenilir ve kaliteli hizmeti parmaklarınızın ucuna getiriyoruz.

Sektörü biliyoruz, sorunlarınızı biliyoruz, şikayet ve taleplerinizi biliyoruz, ihtiyacınız olanı biliyoruz. Buna göre çalışmaya başladık ve en iyisi olmak istiyoruz. Bunun içinde yolumuzun memnuniyetinizden geçtiğini biliyoruz. Bu yüzden çalışmalarımızın hep bu yönde olacağının sözünü buradan veriyoruz.

Çok yakın bir zamanda ön ödemeli epin.net kartlarımız Türkiye'nin her yerinde satışa çıkacak. Oyun portföyümüzü sizlerden gelen talepler doğrultusunda genişleteceğiz . Farklı kampanyalar , ödüllü turnuvalar ile epin sektöründe fark yaratmayı planlıyoruz. Kampanyalarımızı ve İndirimlerimizi kaçırmamak için lütfen Facebook sayfamızı takip ediniz. Facebook sayfamız için tıklayınız.


Saygılarımızla,
E-pin.Net